Kam za ptáky v České republice

" První kniha svého druhu v česku popisuje ta nejlepší místa pro pozorování ptáků od jara do zimy, od Krušných hor po Beskydy. Díky kvalitnímu zpracování místními znalci  se stane nezbytnou součástí vybavení každého zájemce o pozorování ptáků a přírody"

Zdeněk Vermouzek, ředitel České společnosti ornitologické

Až se podle našeho průvodce vydáte na výlety za ptáky, poznáte nejkrásnější kouty naší země opravdu zblízka. Popřečtení úvodních kapitol budete umět ptáky úspěšně hledat  apozorovat.

Dozvíte se, kdy je nejvhodnější doba vyrazit, co vzít s sebou a jak se schovat, abyste ptáky nerušili.Nejzajímavější trasy pro vás podrobně a srozumitelně popsali místní znalci přírody, ornitologové, kteří se s Vámi podělí o své zážitky a zkušenosti, abyste měli větší šanci spatřit rozmanité druhy ptáků v jejich přirozeném prostředí. Knihu můžete vzít s sebou na výlet, v orientaci Vám pomohou mapy, přehledné ikonky vás rychle seznámí s délkou trasy i její náročností. Kniha je psána přátelským tónem a je určena všem milovníkům přírody, které potěší pozorování ptáků na našem území

Knížka, kterou zájemci o pozorování ptáků dlouho postrádali!

Osvědčené tipy místních znalců na nejlepší vycházky.

 

Potřebujete radu?

Napište nám

737 221 145 (Po - Pá: 8 - 17hod)

eshop@csop.cz
Nebo nám napište přes formulář

Napište nám

*
*

Související produkty

Naposledy navštívené produkty