Sušené kukly bource morušového 80 g

  • Sušené kukly bource morušového jako ptačí pochoutka
  • V opakovaně použitelné praktické dóze
  • Vysoký podíl proteinů, tuků a vlákniny
  • Výrazná chuť
  • Vhodné jako doplněk k celoročnímu dokrmování ptáků, ale i drůbeže, ryb a terarijních zvířat
  • Do krmítek na slunečnicová semínka i na oříšky
Sušené kukly bource morušového jsou přírodní a vysoce energetické krmivo. Postup sušení ve vysoké míře zachovává výživové hodnoty a zároveň zajišťuje velkou trvanlivost výrobku a pohodlí při jeho použití. Sušený bourec morušový je vhodný jako doplněk stravy pro venkovní ptactvo, ale i pro drůbež, exotické ptactvo, ryby, terarijní zvířata a dokonce i psy a kočky.

Kukly bource obsahují vysoký podíl proteinů (53 %), tuku (27 %) a vlákniny (3 %). Mají velmi dobré složení aminokyselin a obsahují nadprůměrné množství vitamínu B1, B2 a B5. Kukly mají výraznou chuť a vůni, proto jsou u zvířat velmi oblíbené.
Bourec je ideálním doplňkem do kompletních a nutričně vyvážených krmných dávek, které zaručí skutečně pestrou stravu pro zachování zdraví dospělých zvířat a pro správný vývin mláďat.

Pro venkovní ptactvo je bourec velmi vhodným doplňkem při celoročním dokrmování, ve velkých mrazech jde o velmi žádanou energetickou pochoutku. Kukly je možné přidat do běžných semínkových směsí nebo zkrmit samostatně.
V porovnání se sušenými moučnými červy, je bourec větší, takže ho lze umisťovat jak do krmítek na slunečnicová semínka, tak i na oříšky. Ptáci jej obvykle ukusují po částech, a tak jej ocení větší i menší ptáci. Oproti červům potemníka má bourec vyšší podíl proteinu a nižší podíl tuku, je vhodný na celoroční přikrmování jako zpestření stravy.

Doporučené dávkování:
Ptactvo - venkovní, exotické, drůbež: doporučené dávkování sušených kukel bource do krmných směsí pro ptáky je 2-5 %, maximálně 8 %. Tak je zaručena pestrá přirozená strava zvířat. Sušený bourec snižuje celkovou spotřebu krmiva a zlepšuje kondici a zdravotní stav ptáků.
Ryby - akvarijní, jezírkové: doporučené dávkování do kompletních krmiv pro ryby je 5-8 %, maximálně 10 %. Je vhodné kombinovat s obilovinami, vejci, zeleninou, řasami či dalšími rostlinnými produkty.


Specifikace:

  • Hmotnost obsahu: 3l (800g)
  • Vyrobeno v ČR

Potřebujete radu?

Napište nám

737 221 145 (Po - Pá: 8 - 17hod)

eshop@csop.cz
Nebo nám napište přes formulář

Napište nám

*
*

Naposledy navštívené produkty