Lojové koule bez sítěk s hmyzem 18 ks

  • Přírodní a přirozenější ptačí krmivo - ptáci obvykle konzumují hmyz a semena
  • Udržitelnější produkce tuku - z muších larev
  • Snižování odpadu - mouchy se krmí organickými zbytky
  • Minimálně 22 % tuku z larev v každé kouli
  • Baleno v papírové krabici
  • Bez plastových sítěk

Jsme posedlí snahou nahrazovat živočišné výrobky z velkochovů ekologicky šetrnějšími a ke zvířatům ohleduplnějšími alternativami. Nechceme se smířit s podmínkami, které musí všechny ty krávy, prasata, slepice a další a další tzv. hospodářská zvířata snášet. Současně si uvědomujeme, že omezení tzv. živočišné výroby je součástí snahy a nutnosti snižování emisí skleníkových plynů.
Proto když jsme dostali nabídku na lojové koule pro ptáky, které jsou nejen bez sítěk, ale současně je hovězí lůj nahrazen tukem z muších larev Hermetia Illucens (obsah 22 % v jedné kouli), moc jsme neváhali. Ptáci přirozeně konzumují hmyz, ne kusy hovězího.

Tyto lojové koule jsou k životnímu prostředí šetrnější než běžné koule. Navíc ptáci konzumují hmyz běžně, takže jsou tyto koule vhodné i pro celoroční dokrmování. Víte, že celá řada ptáků má větší potřebu dokrmování v době hnízdění?

Koule je bez plastové síťky, která je pro ptáky, ale i jiná zvířata (pokud spadne prázdná na zem) nebezpečná. Koule můžete umístit do krmítek na lojové koule (v naší nabídce jich najdete několik), případně je můžete položit do jakéhokoliv vhodného krmítka, na zídku nebo dokonce na zem. Na zemi je ocení ptáci, kteří hledají potravu v úrovni země a na krmítka nelétají.


Specifikace:

  • Složení: obiloviny, olej, tuk, semena, ořechy, bobule, živiny

Potřebujete radu?

Napište nám

737 221 145 (Po - Pá: 8 - 17hod)

eshop@csop.cz
Nebo nám napište přes formulář

Napište nám

*
*

Naposledy navštívené produkty