Hnojík - České organické hnojivo 4 l (hmyzí trus,insect frass)

 

Nejlepší přírodní hnojivo

České přírodní organické hnojivo je dále neupravovaný stabilizovaný produkt v sypké formě vzniklý pouze prosetím substrátu při chovu moučných červů. Je tvořen převážně exkrementy červů a zbytky jejich podestýlky.

České přírodní organické hnojivo je tvořeno organickými látkami a obsahuje rostlinné živiny (N, P, K, Ca a Mg) jako přirozenou součást hnojiva.

K uvolňování živin dochází postupně a dlouhodobě. Díky použití českého přírodního organického hnojiva se zlepšují tepelné a vzdušné vlastnosti půdy a půdní struktura. To vše vede k dobrému prokořenění rostlin. Zabezpečuje biologický život v půdě, zvyšuje podíl humusu a přispívá k větší úrodnosti. Neobsahuje klíčivá semena plevelů. Neškodí domácím mazlíčkům ani jiným živočichům.

Univerzální - vyvážené NPK 3-4-2.5 pro všechny fáze růstu. Sypké, suché, vydatné - snadno se skladuje i aplikuje. Více možných způsobů aplikace - posyp, zálivka Bez zápachu. Žádná plniva - pouze 100% hmyzí trus. Bezpečné pro lidi i zvířata. Bez rizika přehnojení a podporující život v půdě. Postupné uvolňování živin do půdy. Repelentní účinek na mšice, molice, smutnice, dřepčíka, lalokonosce, krytonosce, třásněnku, svilušku, vlnatku. Škůdce nezabíjí, pouze odpuzuje.

Hnojení organickým hnojivem

Zálivka se hodí na pokojové rostliny či na napadené rostliny škůdcem. Dávkování = 5ml hnojiva (čajová lžička) na 1L do pet lahve nebo konvičky. Nechte odstát i několik hodin nebo i přes noc.  Nevyužitou zálivku skladujte v lednici, kde vydrží ještě několik dnů připravená k použití.

Posyp se hodí na větší plochy a zahradu kde stačí prevence před škůdci. Dejte polévkovou lžíci hnojiva ke stonku rostliny v jemné vrstvě. Hnojivo se bude díky zalévání a dešti  postupně rozkládat cca 14 dní a zásobovat rostliny živinami.

Postřik je zálivka proceděná přes tkaninu či silonku, aby ve vodě nebylo hnojivo. Aplikujte postřikem na rostliny, kde je složité dostat živiny ke kořenům kvůli jejich hloubce. Například u vzrostlých stromů.

Potřebujete radu?

Napište nám

737 221 145 (Po - Pá: 8 - 17hod)

eshop@csop.cz
Nebo nám napište přes formulář

Napište nám

*
*