Halo - kompostovatelné kávové kapsle

Vyzkoušejte nejekologičtější kávové kapsle na světě!

Halo je kompatibilní se systémy Nespresso® Original Home. NENÍ kompatibilní se systémem Nespresso® Vertuoline, Nespresso® Professional, Keurig, Tassimo, Dolce Gusto nebo Lavazza. Prosím, napište nám na e-mail info@halocoffee.cz, pokud máte jakékoli dotazy týkající se kompatibility.

Kávové kapsle Halo jsou kompostovatelné v domácích podmínkách a splňují normu EN13432, takže je v podstatě jedno, kam je vyhodíte, protože se přirozeně zkompostují do 4 týdnů, a to jak v domácím kompostu, tak na skládce. Pokud se cítíte obzvlášť "zeleně", zkuste zasadit třeba semínka jahod či paprik do Halo kapslí a celou kapsli dejte následně do květináče či zasaďte do skleníku. Káva je skvělým přírodním hnojivem.

Samotné kapsle jsou kompostovatelné v podmínkách domácího kompostu za 28 dní. Krabičku a aroma zapečeťující průhledný obal můžete hodit do kompostu také, ty se rozpadnou do 90 dní. Pouze krabice, ve které je k vám zásilka zaslána, není kompostovatelná, ale tu buď můžete využít, či hodit do tříděného odpadu určenému k recyklaci.

Honduras, Daterra, Pacamara a bezkofeinové kapsle jsou výběrové kávy se skóre vyšším než 80 bodů. Pacamara má dokonce hodnocení 91 bodů. U zbytku kapslí, jež jsou bledy několika odrůd Arabik, či jsou v blednou s Robustami skóre není uváděno.

 

 

 

 

Potřebujete radu?

Napište nám

737 221 145 (Po - Pá: 8 - 17hod)

eshop@csop.cz

Podle ceny

Naposledy navštívené produkty