Spikes masová konzerva

  • Kompletní strava pro ježky
  • Lze kombinovat se sušenými granulemi
  • Neobsahuje umělé složky, barviva ani konzervanty

Tuto konzervu lze použít jako kompletní potravu pro ježky a lze ji kombinovat se sušeným krmením. Nabízí kompletní a vyváženou potravu pro ježky. Neobsahuje umělé složky, barviva ani konzervanty. Doporučená denní dávka pro jednoho dospělého ježka – 100 g. Nezapomeňte také na mističku s čerstvou vodou.

Jídla pro ježky od Spike´s World poskytují ježkům všechny potřebné vitamíny a minerály. Ježci je milují. Dostatek kvalitní potravy pro ježky je velmi důležité v době rozmnožování a také na podzim, kdy si potřebují vytvořit tukové zásoby v těle na přezimování.

Na žádné přírodní zdravé zahradě by neměl chybět ježek. Je to milý noční soused a vždy potěší u srdce slyšet jej štrachat při hledání potravy. Málo se ví, že ježek je pro každou zahradu velmi užitečný, protože sní mnoho pro zahradníky neoblíbených škůdců. Bohužel ježků kolem nás ubývá, a tak potřebují pomocnou ruku. Umožněte jim přístup na vaši zahradu (rady jak na to najdete na našem webu www.zivotnazahrade.cz) Pravidelným krmením je k sobě spíše nalákáte. Nezapomeňte i na misku s vodou.


Specifikace:

  • Složení: maso a živočišné deriváty (obsah masa 61 %), ryby a rybí deriváty, minerály
  • Analytické složky: Vlhkost 81,0 %, dusíkaté látky 9,5 %, oleje a tuky 6,0 %, popel 3,0 %, vláknina 0,5%

Potřebujete radu?

Napište nám

737 221 145 (Po - Pá: 8 - 17hod)

eshop@csop.cz
Nebo nám napište přes formulář

Napište nám

*
*

Naposledy navštívené produkty